بهترین زمان برای سفر به دبی

دبی با پیشرفت روز افزون و چشمگیر خود به یکی از شهرهای مدرن و البته مقاصد گردشگری پرطرفدار در جهان تبدیل شده است. به همین دلیل، توریست های فراوانی در طی سال به این سرزمین سفر می‌کنند. از طرف دیگر آب و هوای نه چندان مطلوب منطقه تا حدی شرایط را برای علاقه‌مندان سخت کرده است.

بهترین زمان برای سفر به دبی

از آنجایی که فصل های دبی به دو فصل گرم و گرم‌تر تقسیم می‌شود، بهترین زمان برای سفر به این شهر بین ماه‌های نوامبر تا مارس است. در طی این ماه‌های به اصطلاح زمستانی، آب و هوای دبی به نسبت مطبوع‌تر می‌شود. این در حالی است که در این زمان از سال نیز، از انبوه گردشگران کاسته نمی‌شود.

بهترین زمان برای سفر به دبی

در طی ماه‌های زمستانی( نوامبر تا مارس)، آب و هوای این شهر به مراتب مطلوب‌تر می‌شود. البته همچنان رطوبت بالایی به دلیل سواحل خلیج فارس در این شهر برقرار است. از طرفی از ماه ژانویه به بعد، می‌توان انتظار بارش کم و بیش باران را در این شهر داشته باشیم. به هر ترتیب این آب و هوا و ساحل‌های دبی است که به یکی از جاذبه‌های آن تبدیل شده‌اند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر تور نمایشگاهی دبی و  مترو دبی و ویزای ملک دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 

http://safaredubai.com/

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn