هزینه حمل و نقل در دبی

هزینه حمل و نقل در دبی

شهر زیبای دبی بدون شک سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته ای دارد. به طور کلی رفت و آمد در این شهر با مترو، اتوبوس، تاکسی، منوریل، اتوبوس آبی و قایق انجام می شود که هزینه کرایه هر کدام به صورت زیر می باشد.

تاکسی»»» هزینه ورودی برای تاکسی ها در دبی مبلغ ۱۰ هزار تومان است و هر یک کیلومتر ۲ درهم (2000 تومان) به آن اضافه می شود.

اتوبوس»»» هزینه کرایه اتوبوس ها حدود ۲ درهم (20۰۰ تومان) می باشد که عموما آن را با کارت های اعتباری پرداخت می کنید.

منوریل»»» منوریل فقط در مسیر جزیره پالم جمیرا تا مارینا جابجا می شود و کل مسیرش فقط دو ایستگاه دارد که آن را در حدود ۵ دقیقه طی می کند. اگر می خواهید فقط برای یک

طرف از منوریل استفاده کنید هزینه آن ۱۵ درهم (16000 تومان) و برای مسیر دو طرفه ۲۵ درهم (26000 تومان) است.

اتوبوس آبی»»» اتوبوس های آبی ۵ مسیر مختلف دارند. هزینه کرایه این اتوبوس آبی در مسیر ا تا ۴، ۲ درهم (2000 تومان) و در مسیر ۵، ۵۰ درهم (52000 تومان) است.

قایق»»» برای کرایه قایق ۱ درهم (1000 تومان) باید هزینه کنید و کرایه آن به صورت دربست برای هر ساعت ۱۰۰ درهم (حدود 103 هزار تومان) می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  مترو دبی و آب و هوای کلی دبی و  ماموریت زنان پلیس در دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaredubai.com

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn