Back to Top
.
سه شنبه 6 فروردين 1398.
:
الثلاثاء 20 رجب 1440.
:
Mar 26 2019.
:
سفر دبی : مجری مستقیم تور دبی ، ویزا و بلیط مسافرتی تلفن : 88505454

املاک دبی

املاک دبی

   املاک دبی همانند ایران بر اساس متراژ معرفی و قیمت آنها بر اساس همین متراژ و قیمت هر متر مربع محاسبه می شوند و معیار واحد اندازه گیری در امارات فوت مربع می باشد که  هر متر مربع برابر با 10،764 فوت مربع یا هر فوت مربع 0،0929متر مربع میباشد.مالک یک ملک فری هولد یا قطعی همانطور که از نامش پی بعنوان صاحب مطلق زمین یا ساختمان، آپارتمان یا ملکی که به اسم فری هولد بفروش میرسد شناخته می شود .او حق اشغال، اجاره  و استفاده از ملک تا زمان انتقال ملک را دارد همچنین وراث وی ملک را به ارث می برد.

مطالعه بیشتر...

ویزای ملک دبی

ویزای ملک دبی

همیشه با سوالاتی همانند چگونه ویزای سرمایه گذاری دبی را دریافت کنم؟ و یا قوانین ویزای املاک دبی چگونه است مواجه می شوید. در واقع این موضوع زیاد دشواری نیست اما باید متذکر شویم که افراد بسیاری هنگام دریافت ویزای دارایی دبی که به ویزای طلایی نیز معروف  است، دچار سرگردانی می شوند.

میزان ارزش دارایی مورد نیاز

اولین چیزی که باید بدانید میزان ارزش دارایی هایتان در دبی می باشد که باید بیشتر یا مساوی ۱۰۰۰۰۰۰ درهم امارات باشد. به یاد داشته باشید که ارزش دارایهایتان در قرار داد و سند مهم است نه ارزش کنونی آن. برای مثال ، اگر در دبی ملکی به ارزش ۹۰۰۰۰۰ درهم خریده اید و حالا ارزش آن به یک میلیون درهم رسیده است، شمار را حائز شرایط دریافت ویزای دارایی امارات نمی کند. اگر دو ملک خریداری کنید که ارزش هر کدام ۵۰۰۰۰۰ درهم باشد نیز همچنان شما را واجد شرایط دریافت ویزای دارایی نمی کند. در صورتی که کسی به صورت شریکی مالک باشد، سهم فرد متقاضی باید برابر یا بیشتر از ۱ میلیون درهم باشد.به اموال در گرو ویزای اموال تعلق نمی گیرد و فقط زمانی می توانید این ویزا را دریافت کنید که اموال در گرو را آزاد کنید.

مطالعه بیشتر...