املاک دبی

   املاک دبی همانند ایران بر اساس متراژ معرفی و قیمت آنها بر اساس همین متراژ و قیمت هر متر مربع محاسبه می شوند و معیار واحد اندازه گیری در امارات فوت مربع می باشد که  هر متر مربع برابر با 10،764 فوت مربع یا هر فوت مربع 0،0929متر مربع میباشد.مالک یک ملک فری هولد یا قطعی همانطور که از نامش پی بعنوان صاحب مطلق زمین یا ساختمان، آپارتمان یا ملکی که به اسم فری هولد بفروش میرسد شناخته می شود .او حق اشغال، اجاره  و استفاده از ملک تا زمان انتقال ملک را دارد همچنین وراث وی ملک را به ارث می برد.

   خریدار ملک به شکل مالکیت مطلق یا فری هولد در دبی باستی کپی پاسپورت خود را برای خرید ارائه دهد و اگر شخص حقوقی خریدار ملک باشد بایستی مدارک شرکت را مثل ثبت شرکت و مدارک شناسایی شرکت را ارائه دهد.

   هنگام تحویل ملک به خریدار ،خریدار باید ملک در اداره املاک دبی ثبت گردد تا سند صادر و تحویل خریدار شود. خریدار ملک باید 2% ارزش ملک را به عنوان هزینه های اداری سند مالکیت، پرداخت نماید.

املاک دبی

   فروش ملک هایی که هنوز آماده نشده است بستگی به قراردادی دارد که با سازنده آنها بسته اید. عموماً سازنده ها به مالکین اجازه فروش ملک در دست ساخت را می دهند چه گاهی شرط بر این است که قبل از فروش بایستی حتماً مبلغ کامل به سازنده پرداخت گردد که گاهاً برای انتقال قرار داد، مبلغ 1 تا 2  در صد شارژ، به قرارداد جدید اضافه می گردد و برای خریدار جدید قرارداد صادر می شود. البته سازنده ها خواستار اینند که این نقل و انتقال و قرارداد در دفتر آنها انجام پذیرد و برای مالک جدید قرارداد جدید صادر شود.

   خریداران برای انجام امور مربوط به خرید و فروش املاک دبی می توانند بدون حضور در دبی و با معرفی کفیل و دادن وکالتنامه در سفارتخانه امارات در کشور محل سکونت خود و ارسال این وکالتنامه به شخص وکیل امور اداری خود در خصوص خرید و فروش را به انجام برسانند.

  البته لازم به توضیح است که برای خرید املاک دبی و انجام مراحل آن چه در کشور امارات و چه در ایران از طریق وکیل بایستی توسط افراد امین و آگاه انجام دهید. به دلیل اینکه کشور امارات دارای قوانین خاصی است که در صورت عدم آگاهی از این قوانین می توانید تمام سرمایه خود را از دست بدهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  مترو دبی و اطلاعات گردشگری دبی و بزرگ ترین بازار جهان در دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 

http://safaredubai.com 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn