ویزای ملک دبی

همیشه با سوالاتی همانند چگونه ویزای سرمایه گذاری دبی را دریافت کنم؟ و یا قوانین ویزای املاک دبی چگونه است مواجه می شوید. در واقع این موضوع زیاد دشواری نیست اما باید متذکر شویم که افراد بسیاری هنگام دریافت ویزای دارایی دبی که به ویزای طلایی نیز معروف  است، دچار سرگردانی می شوند.

میزان ارزش دارایی مورد نیاز

اولین چیزی که باید بدانید میزان ارزش دارایی هایتان در دبی می باشد که باید بیشتر یا مساوی ۱۰۰۰۰۰۰ درهم امارات باشد. به یاد داشته باشید که ارزش دارایهایتان در قرار داد و سند مهم است نه ارزش کنونی آن. برای مثال ، اگر در دبی ملکی به ارزش ۹۰۰۰۰۰ درهم خریده اید و حالا ارزش آن به یک میلیون درهم رسیده است، شمار را حائز شرایط دریافت ویزای دارایی امارات نمی کند. اگر دو ملک خریداری کنید که ارزش هر کدام ۵۰۰۰۰۰ درهم باشد نیز همچنان شما را واجد شرایط دریافت ویزای دارایی نمی کند. در صورتی که کسی به صورت شریکی مالک باشد، سهم فرد متقاضی باید برابر یا بیشتر از ۱ میلیون درهم باشد.به اموال در گرو ویزای اموال تعلق نمی گیرد و فقط زمانی می توانید این ویزا را دریافت کنید که اموال در گرو را آزاد کنید.

شرایط دارایی

بیشتر افرادی که در دبی اموالی به ارزش بیش از ۱ میلیون درهم را پیش خرید کرده اند و برای رفتن به دبی درخواست ویزا می کنند، گمان می کنند که با دریافت ویزا دارای دبی می توانند هر تعداد باری که می خواهند و در هر زمانی که می خواهند، به این کشور وارد شوند. ممکن است از مشاوران املاک شنیده باشید که قبل از خرید املاک شما را واجد شرایط دریافت ویزای املاک می کند، که در واقع این موضوع درست نیست.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در امارات بر پایه اموال خریداری شده، ملک باید قابل استفاده باشد. یعنی نه تنها باید ملک تکمیل شده باشد بلکه بایستی از شرایط خوبی نیز بهره مند باشد.

ویزای اقامت دبی در برابر خرید املاک مسکونی می باشد نه املاک تجاری.

انواع ویزا

ویزای ملک دبی

برای خرید ملک در دبی می توانید یا ویزای ۶ ماهه بدهید و یا اقامت بلند مدت دو ساله درخواست بدهید. انواع این ویزاهای دبی باهم متفاوت است.

ویزای دارایی ۶ ماهه در اصل یک ویزای توریستی می باشد و این امکان را برای شما فراهم می کند که هر زمانی که بخواهید به دبی وارد شوید. برای تمدید ویزا، حتما بایستی متقاضیان از دبی خارج شوند. در دبی آزمایشات پزشکی به جهت دریافت ویزای توریستی انجام می گیرد.

 درآمد و دامنه کار

ویزایی که در مقابل خرید املاک دریافت خواهید کرد ویزای اقامت خواهد بود .یعنی با این ویزا نمی توانید در دبی مشغول به کار شوید. معیار مهم دیگری برای دریافت ویزای دارایی داشتن درآمدی است که باید برابر یا بیشتر از ۱۰۰۰۰ درهم در ماه باشد. اگر شما یا یکی از اعضای خانوادتان بخواهید کار کنید ویزای شما بایستی تغییر کند و ویزایی بشود که بتوانید با آن نیز کار بکنید.

اسناد مورد نیاز

برای اینکه بتوانید درخواست ویزای دارایی بدهید، باید با مدارک زیر، به اداره املاک دبی مراجعه کنید

اسناد کل دارایی

کپی سند خرید و فروش

کپی پاسپورت مالک

کپی ویزا

دو عدد عکس پاسپورتی

اسناد ذکر شده در اداره املاک دبی برای روند دریافت ویزا ثبت می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  مترو دبی و آب نمای دبی و بلیط دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaredubai.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn