abra1

در اسکله ابرا خود را برای یک سفر لذت بخش در یک قایق سنتی چوبی آماده کنید. اسکله ابرا یک منطقه تاریخی دبی است که تعداد زیادی قایق چوبی در آن دیده می شوند و این اسکله را به یکی از نقاط دیدنی دبی تبدیل کرده اند.


با کرایه یک قایق می توانید از انتهای بستکیه تا بازار طلایی یک سفر آبی مهیج را تجربه کنید. این قایق شما را از کنار مناظر چشم نواز زیادی عبور می دهد.
اسکله ابرا در خیابان 3A در بور دبی، جنوبی ترین قسمت رود دبی قرار دارد.
قایق هایی که از اسکله حرکت می کنند به سمت ایستگاه بازار قدیمی دیرا می روند. طی این مسیر 5 دقیقه طول می کشد و کرایه آن تنها 1 درهم است.

abra2
زمان کاری در اسکله از 5 صبح تا نیمه شب است و هر 5 دقیقه یک قایق حرکت می کند. نزدیکترین ایستگاه مترو به این اسکله، ایستگاه مترو الغبیبه می باشد که یکی از ایستگاه های خط سبز متروی دبی است و تنها 5 دقیقه مسیر پیاده روی آن تا اسکله زمان می برد.

abra3
اسکله ابرا در یک منطقه تجاری فعال قرار گرفته و در این ناحیه فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و کافه های زیادی به چشم می خورند. اگر از اسکله به سمت غربی خیابان 3A حرکت کنید ادارات مشهور دبی مانند بانک مرکزی امارات متحده عربی و وزارت دارایی این کشور را مشاهده خواهید کرد. بازار قدیمی نیز سمت شرقی این اسکله قرار دارد.

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn