پارک گاردن گلو در دبی

پارک گاردن گلو در دبی

شعار پارک گاردن گلو چه جهان خارق العاده ای است که هنگام ورود به داخل پارک و تماشای این همه هیجان، نور و شادی متوجه می شوید که این شعار کاملا هماهنگ با فضای داخلی پارک است. این پارک تنها محلی برای تفریح و هیجان نیست بلکه می توانید در آنجا اطلاعاتی را نیز درباره پدیده گرم شدن زمین، نقش انتشار گاز دی اکسید کربن در فضا و نقش استفاده از محصولات بازیافتی در آفریدن جهانی تمیزتر و امن تر برای نسل های بعد بدست می آورید.

 پارک گاردن گلو محلی مناسب برای فرزندان شما می باشد تا در آنجا علاوه بر تفریح و هیجان درباره حیوانات، ارزش گیاهان و اهمیت آن ها و همچنین نقش آن ها در چرخه زندگی آموزش ببیند.پروژه این پارک از آغاز ساخت تا انتهای آن با همکاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی با شهرداری دبی انجام شد.

پارک گاردن گلو در دبی

در این پارک نورپردازی هایی انجام می شود که در ساعت های مختلف روز کاملا هماهنگ با میزان نور طبیعی و تابش خورشید در صبح، ظهر و شب است. از لحظه ورود به پارک تا لحظه ای که از آن به بیرون بروید با دیدن هر قسمت آن تحت تاثیر قرار می گیرید و هیجان زده می شوید. قسمت های متفاوت این پارک شامل بازگشت به عصر دایناسورها، درختان سخنگو، باغ درخشان، حیوانات درخشان، نمایش نورهای لیرز، نمایش های زنده و نمایش های خیابانی است.

بخش جذاب دیگر گاردن گلو باغی می باشد که کاملا مطابق با شرایط محیط زیست است. همین که وارد این باغ منحصربفرد می شوید درختان زیادی را مشاهده می کنید که از بطری های پلاستیکی، فنجان، بطری های دارو و حباب های رنگارنگ درست شده اند و همه این ها مواد باریافتی هستند تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود. در باغ جادویی، نمایش های زنده آکروباتیک توسط هنرمندان دبی و یا گروه های مختلف نیز برگزار می شود.

پارک گاردن گلو در دبی

همچنین اگر عاشق موزیک هستید در این پارک می توانید به تماشای نمایش زنده موزیک بروید. کودک شما در این پارک همیشه می تواند بازی ها و فعالیت هایی را برای سرگرمی پیدا کند. آنقدر فضای این باغ بزرگ است که مطمئنا بعد از این که کمی در آن گردش کردید احساس خستگی و گرسنگی به شما دست می دهد. در گوشه ای از پارک، غرفه ای بزرگ مخصوص غذا وجود دارد که در آن می توانید انواع غذاهای خوشمزه را پیدا کنید. 

 

http://safaredubai.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn