رستوران آبشار دبی

رستوران آبشار دبی اولین رستوران خود را در مرکز دبی در خیابان ال مکتوم در سال ۲۰۰۰ تاسیس کرده است. در این رستوران انواع غذاهای لذیذ و سنتی ایرانی سرو می شود. اگر برای صرف غذاهای ایرانی، قیمت اهمیت چندانی برایتان ندارد، پیشنهاد می کنیم در تور دبی حتما از فضای سنتی و لذت بخش این رستوران بهره ببرید.

رستوران آبشار دبی

این رستوران به جهت استقبال ایرانیان و غیر ایرانیان در دبی، به یکی از بهترین و شلوغ ترین رستوران شهر تبدیل شد. آبشار با بهترین کیفیت و سرویس به مشتریان، فضایی لذت بخش را برایشان فراهم آورده است. فضای شکیل و باشکوه رستوران، مشتریان را علاقهمند می کند تا ساعت ها در آن جا بنشینند و از این فضای آرامش بخش بهره ببرند.استقبال ایرانیان، موجب رشد این رستوران شده و آن ها را به پیشرفت هرچه تمام تر نزدیک تر می کند.

رستوران آبشار دبی

رستوران آبشار با داشتن افراد کار آزموده، افتخار می کند که توانسته است غذاهایی با کیفیت نسبتا بالا به افراد ارائه دهد. همچنین در این رستوران مراسم مختلفی مانند تولد، نامزدی، میهمانی، جشن سال نو، عروسی و غیره نیز گرفته می شود .این رستوران با شکوه هرچه تمام تر آماده خدمت رسانی به مردم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ماموریت زنان پلیس در دبی و سواحل دبی و آفر تور دبی ویژه مهر با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

 

http://safaredubai.com

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn