رستوران های رویایی در دبی

رستوران های رویایی در دبی

این شهر پر زرق و برق، رستوران های باشکوه بلندی دارد که می توانید در آنجا غذا بخورید و از چشم انداز پانارومایی نیز لذت ببرید. نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که ارتفاع زیاد این رستوران ها و قیمت های فضایی آن ها ممکن است باعث سرگیجه و تعجبتان شود.

شام در آسمان دبی

رستوران های رویایی در دبی

 این رستوران های خارق العاده ۱۰ سال پیش در آلمان و بلژیک راه اندازی شد و قرار بوده که از ژانویه ۲۰۱۷ در دبی نیز افتتاح شود. این رستوران های جرثقیلی هستند که یک اتاقک به آنها وصل شده و شما میتوانید به راحتی در آسمان دبی شام بخورید! هزینه شام بر روی این جرثقیل ها ۱۹۰ دلار می شود.

رستوران ۴۰ کونگ

این رستوران در طبقه ۴۰ ام هتل اچ که در خیابان مشهور شیخ زاید قرار دارد رستورانی است که در آن غذاهای بین المللی با طعم آسیایی سرو می شود و چشم انداز بی نظیری از داون توان دبی دارد. این رستوران تا ساعت ۳ صبح باز است و اکثر وقت ها شلوغ است.

رستوران پرایم ۶۸

این رستوران در طبقه ۶۸ ام هتل جی دبلیو قرار دارد، در این رستوران استیک های بسیار خوشمزه سرو می شود و چشم انداز زیبای شهری دبی از بالای این رستوران آن را به مکانی منحصربفرد تبدیل کرده است. برای این رستوران گوشت مخصوص بهترین نسل گاوها از مزرعه های جهان آورده می شود. غذاخوری شخصی این رستوران گنجایش ۱۲ نفر را دارد.

رستوران اتمسفر

رستوران های رویایی در دبی

چون برج خلیفه بلندترین برج جهان است پس رستورانی که در آن وجود دارد نیز باید بلندترین باشد . این رستوران در طبقه ۱۲۲ این برج در ارتفاع ۴۱۱ متری از زمین قرار  دارد و دکوری قرمز رنگ و پنجره های بزرگ را دارا می باشد. برای رفتن به این رستوران از آسانسور شیشه ای برج خلیفه استفاده می شود و همزمان برخ خلیفه را هم میتوانید می بینید. در این رستوران میز و صندلی ها در جلوی پنجره های شیشه ای گذاشته شده اند تا بتوانید در حین غذا خوردن همزمان این چشم انداز خارق العاده را هم داشته باشید، میزهایی که در کنار پنجره نیستند قیمت کمتری دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  فری شاپ فرودگاه دبی و تفریحات دریایی دبی و تراموا دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 

http://safaredubai.com

 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn