سیتی سنتر دیره در شهر دبی قرار دارد و گل سرسبد پاساژها و مراکز خرید این شهر است. این مرکز خرید در 27 آگوست سال 1995 افتتاح شد و در بخش قدیمی تر شهر، در جاده ای بین شارجه و بور دبی و فرودگاه شهر قرار دارد.

dei1

این مرکز خرید یکی از شعبه های گروه مجید الفطیم دبی است و از نظر اندازه و ترکیب بسیار شبیه به پاساژ امارات دبی است. این مجموعه علاوه بر فروشگاه ها، شامل بخش های مختلفی مانند سرگرمی و تفریح است. مساحت سیتی سنتر دیره 120 هزار متر مربع فضای فروشگاهی و 370 مغازه است و 3600 جای پارک ماشین نیز دارد.

dei2

فروشگاه های معروف و اصلی این پاساژ عبارتند از کارفور، دبنامز، آیکانیک، شرف دی جی، ویرجین مگااستور و گالری پاریس. همانطور که گفته شد مالک این سیتی سنتر گروه مجید الفطیم است و این یکی از دوازده سیتی سنتر تحت مدیریت این گروه تجاری می باشد. دیگر مراکز خرید در عجمان، اسکندریه، قاهره، مسقط، فجیره، کوروم، بحرین، بیروت و شارجه قرار دارند.

dei3

در این مرکز خرید می توانید انواع برندها مانند H&M، ZARA، Mango و ... را بیابید. فروشگاه های بسیار زیبایی نیز برای خرید برای کودکان شما در این سیتی سنتر قرار دارند. انواع فروشگاه ها از عینک فروشی و داروخانه گرفته تا جواهرات و پارچه فروشی در این مرکز خرید وجود دارند و تجربه لذت بخشی از خرید را در آن  تجربه خواهید کرد.

همچنین برای استراحت می توانید از کافه های متنوع و متعدد آن نیز استفاده کنید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn