صنایع دستی و سوغات دبی

از معروف ترین صنایع دستی و سوغات دبی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شال های پشمی 

صنایع دستی و سوغات دبی

شال های پشمی از برترین سوغات دبی هستند که توجه اغلب توریست ها را به خود جلب می کنند. در زمان های گذشته بسیاری از اعراب از طریق چوپانی و دامداری امرار معاش می کردند، به همین دلیل از پشم دامهایشان لباس می بافتند و بافندگی از هنرهای آنان به حساب می آمد.

خرما

صنایع دستی و سوغات دبی

می توان به جرات گفت دبی بهترین خرما را در سراسر امارات متحده عربی دارد، این خرماها بیشتر با شکلات و یا آجیل پر می شود و طعم و مزه شان زبان زد است.این خرماها با نام بتییل که یکی از برترین برندهای خرمای دبی است هم شناخته می شوند.بدون شک خرمای دبی شیرین ترین سوغاتی است که می توانید برای دوستان خود خریداری کنید.

ادویه جات 

صنایع دستی و سوغات دبی

امکان ندارد بازاری در دبی پیدا کنید که مغازه ای هرچند کوچک ادویه فروشی نداشته باشد.انواع و اقسام ادویه از جمله زعفران ، آویشن ، فلفل و گیاه خشک شده گوناگون در این شهر وجود دارند.عطر و بوی این ادویه ها هوش را از سر می برد و آن ها را وادار به خرید می کند.

ساعت شنی 

صنایع دستی و سوغات دبی

انواع و اقسام اجسام ساخته شده از شیشه که برای تزئین و زیبایی منزل استفاده می شوند مانند مجسمه های شیشه ای ، جاشمعی از بهترین سوغات های دبی هستند که در میان گردشگران بسیار محبوب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  فری شاپ فرودگاه دبی و بلیط دبی و ویزای دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

 

http://safaredubai.com/

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn