مرکز خرید جمیرا

مرکز خرید جمیرا 

مرکز خرید جیرا دبی در مرکز شهر و نزدیک به بسیاری از هتل های معروف قرار دارد. این مرکز خرید بدون تردید یکی از بهترین و در دسترس ترین فروشگاهها برای خرید و تهیه سوغات است.مرکز خرید جمیرا  در سال 1994 افتتاح شد و بر طبق استاندارد های دبی اداره شده و از مراکز خرید قدیمی شهر به شمار می رود که طرفداران زیادی داشته و در بین گردشگران محبوب است . کلیه برند های بین المللی، طلا و جواهر، لوازم خانگی و نمایشگاههای متعددی در این مرکز خرید یافت می گردد . استیک های عالی و کوکتل های بدون الکل تی جی آی فرایدیز ( فروشگا ههای زنجیره ای ) را از دست ندهید. در این مرکز خرید یک فضای اداری، یک هتل و آپارتمان های مبل شده نیز وجود دارند.

شایان ذکر است که یک مرکز نمایشگاهی بزرگ نیز که میزبان طیف وسیعی از فعالیت های تعاملی سرگرم کننده بچه ها تا رخدادهای فرهنگی و هنر در طول سال است در این مرکز وجود دارد.بسیاری از مردم محلی ترجیح میدهند از مرکز خرید جمیرا خرید کنند چرا که نسبت به بقیه مراکز خرید بزرگتر خلوت و مناسبتر است.

 

safaredubai.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn