نمایشگاه ساخت و طراحی خارجی دبی

نمایشگاه ساخت و طراحی خارجی دبی یکی از بزرگترین رویداد صنعت ساخت و ساز در خاورمیانه می باشد. این رویداد، یک نمایشگاه تجاری مشهور برای حرفه ای های توسعه شهری و زیرساخت است. نمایشگاه ساخت و طراحی دبی با تمرکز بر طراحی، ساخت وساز انواع فضاهای خصوصی و عمومی شامل پارک ها، فضاهای شهری، بناهای آموزشی و بهداشتی، ارگان های حمل و نقل و پروژه های مسکونی بزرگ، بیش از 1000 نفر از افراد کلیدی با قدرت تصمیم گیری، طراحان و نقشه برداران شهری، سرمایه گذاران، معماران و توسعه دهندگان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه، یک رویداد ضروری و با اهمیت برای تولیدکنندگانی محسوب می شود که به دنبال راه ورود به بازار خاورمیانه و شمال آفریقا هستند.

نمایشگاه طراحی خارجی دبی چهره توسعه شهری را تغییر می دهد. علاقه مندان می توانند جزئی از تنها رویداد تجاری منطقه در این حوزه باشند که به آنها بهترین راهکارها برای نمایش محصولاتشان به خریداران کلیدی را ارئه می دهد و باعث توسعه کسب و کارشان می شود.این نمایشگاه در تاریخ 03 الی 05 مهر ماه در مزکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود. خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی دبی می باشد. در سال جاری این نمایشگاه از 3 ام مهر تا 5 ام آن برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مترو دبی و فری شاپ فرودگاه دبی و آبنماي موزيكال دبي  با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

 

http://safaredubai.com

 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn