نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی

نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی یا همان Seafe رویداد اصلی محصولات دریایی در دبی محسوب می شود. این نمایشگاه دروازه ورود شما به بزرگترین همایش خریداران غذای دریایی در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا می باشد. و هزاران شرکت جهانی محصولات غذایی دریایی خود را عرضه می کنند. با توجه به مصرف سالانه 100 تن غذای دریایی توسط کشور امارات، که بالاترین میزان مصرف در کشورهای حوزه خلیج فارس را داراست، غرفه داران می توانند از مشوق های پیشنهادی دولت برای ارتقا تجارت غذاهای دریایی در منطقه استفاده کنند. نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی ترکیبی از خریداران کلیدی و شرکت های رده بالا را از حوزه خلیج فارس و نیز مناطق بین المللی دیگر به خود جذب می کند.

نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی

 

مدت این نمایشگاه از بیست و شش الی سی شهریور ماه می باشد.خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی دبی می باشد. در سال جاری این نمایشگاه از 26 ام شهریور تا 28 ام آن برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ماموریت زنان پلیس در دبی و اسکله ابرا و باغ میراکل دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn