نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی

نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی از جمله یکی از بزرگترین رویداد تجاری روشنایی و نورپردازی شهری، معماری و نمایشی خاورمیانه به حساب می آید.هدف این نمایشگاه پیشرفت محصولات نوآورانه، روندهای فعلی طراحی و تخصص و اطلاعات فنی ارزشمند است تا این صنعت را در مرکز توجه قرار دهد. تولید کنندگان محصولات روشنایی و نورپردازی، تامین کنندگان راهکار سیستم و تامین کنندگان برجسته در دبی گرد هم می آیند تا محصولات و خدمات جدید و فعلی خود را در معرض نمایش معماران، توسعه دهندگان، مشاوران و مقامات دولتی برجسته منطقه قرار دهند. نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی، محل تجاری فوق العاده ای برای برقراری ارتباطات جدید، بازدید از محصولات و گفتگو در زمینه گرایشات بازار و پیشرفت های فنی جدید محسوب می شود. نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی، محل بسیار ضروری برای مدیران مالی، مشتریان عمده و شهرداری های کشورهای منطقه برای تامین راهکارهای نورپردازی و روشنایی در یکی از پررونق ترین بازارهای توسعه مالی جهان است. نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی، بهترین مکان برای تامین راهکارهای طراحی معماری و مشاوره مهندسی نیز به شمار می آید. 

نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی

این نمایشگاه در 25 تا 27 مهر ماه در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی برگزار می شود.خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی دبی می باشد. در سال جاری این نمایشگاه از 3 ام مهر تا 5 ام آن برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مترو دبی و فری شاپ فرودگاه دبی و آبنماي موزيكال دبي  با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

http://safaredubai.com

 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn