نمایشگاه هدایا دبی

نمایشگاه هدایا دبی رویداد پیشروی منطقه برای شرکت های بزرگ هدیه است و جایگاه بی نظیری برای نمایش و کشف آخرین محصولات و نوآوری ها در صنعت هدیه به شمار می آید. این نمایشگاه فرصت ایجاد شبکه ارتباطی با کارشناسان تجاری، سرمایه گذاری بر روی بهترین فرصت ها، گفتگو در مورد تجارت، کشف آخرین روندها و یا راه اندازی ایده های هدایا جدید در بازار را فراهم می کند. نمایشگاه هدایا دبی بستری کامل برای شرکت ها جهت دیدار با خریداران شرکت های بزرگ و تامین کنندگان در خاورمیانه محسوب می شود. با شرکت در این نمایشگاه بخشی از رویداد مهم منطقه برای شرکت ها و ایده های کلی هدایا باشید.

نمایشگاه هدایا دبی
دسته بندی محصولات برای نمایشگاه کادو امارات شامل هدایای لوکس و سطح بالا، هدایای شرکتی، هدایای الکترونیک و گجت، هدایای تجربی، غذاهای تخصصی و شیرینی جات، میراث فرهنگی و صنایع دستی، کالاها و محصولات مجاز، هدایای عمومی می باشد
خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی دبی می باشد. در سال جاری این نمایشگاه از 26 ام شهریور تا 28 ام آن برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  مترو دبی و آبنماي موزيكال دبي و تور نمایشگاه عرب هلث دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

 

http://safaredubai.com

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn