نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی در دبی

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی در دبی

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی تنها نمایشگاه خاورمیانه برای برنامه ریزی، طراحی، ساخت و مدیریت تسهیلات مراقبت‌ های بهداشتی می باشد. هر ساله، بیش ازهزاران کارشناس و تصمیم گیرنده به جهت بحث درباره ی امکانات بهداشتی و درمانی آینده، به اشتراک گذاری بهترین تکنیک‌ها در مدیریت بیمارستان و منبع محصولات فعلی که آینده‌ بهداشت و درمان را شکل می دهد، همدیگر را ملاقات می‌کنند.همچنین اگر به دنبال راهی برای نشان دادن محصولات و خدمات خود به سرمایه گذاران، مدیران اجرائی بهداشت و درمان خاورمیانه و نمایندگان دولت هستید، در این نمایشگاه سکوها وکانال‌های زیادی برای تعامل با رهبران این تسهیلات وجود دارد، که می توانید با شرکت در این نمایشگاه پروفایل شرکت خود را توسعه بخشید.

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی با سه روز جلسات آموزشی، که همگی روی اثرات محیطی مراقب‌های بهداشتی و ایمنی بیمار، عمل جراحی و موفقیت‌های مالی چنین تهسیلاتی متمرکز شده اند، متمایز از سایر نمایشگاه هاست. نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی یک رویداد است.

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی در دبی

خدمات قابل ارائه در نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی

مهمترین نقش آژانس مسافرتی تفریحات حضور موثرتر و بی دغدغه تر شما در نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی است. خدماتی که برای حضور در نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی فراهم آمده است شامل اخذ ویزای دبی ، بلیط رفت و برگشت هواپیما به دبی ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، ترانسفر فرودگاهی و.....

غرفه داران نمایشگاه ساخت مراکز درمانی دبی 2017

بیش از 150 شرکت از خاورمیانه و سایر مناطق دیگر به نمایشگاه ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی می آیند تا آخرین راهکارها و خدمات خود در طراحی، ساخت مراکز درمانی و بیمارستان و تسهیلات نگهداری را در کنار آخرین فناوری ها برای بهره وری عملیاتی، ایمنی بیمار و مدیریت مراکز درمانی به نمایش بگذارند.

ü      طراحی/ معماری

ü      ساخت و ساز

ü      مهندسی

ü      مدیریت امکانات

ü      فناوری و راه حل های سبز

ü      گرمایش و تهویه مطبوع

ü      لوازم و مبلمان بیمارستان

ü      سیستم های امنیتی بیمارستان

ü      سرمایه گذاری

ü      سیستم‌های فناوری اطلاعات

ü      مکانیک، برق و لوله کشی

ü      دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی

ü      راهکارهایی برای ایمنی بیمار

ü      کیفیت و اعتبار

ü      راه حل‌های جامع

ü      مدیریت مواد زائد و زباله‌های بیمارستانی

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی به عنوان محل جلسات مرکزی برای بیش از 6500 معمار، مهندس، برنامه ریز بهداشت و درمان، نماینده دولت، مدیر و صاحب محصولات مراقبت‌های بهداشتی در خاورمیانه و خارج از کشور بحساب می‌آید.

نمایشگاه و کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی در دبی

بخش های کنفرانس ساخت بیمارستان و مراکز درمانی دبی 2017

   ü         کنگره معماران

ü      سیستم نقشه برداری

ü      تغییرات مدیریتی در بهداشت و درمان

ü      طراحی بلند مدت امکانات مراقبتی

ü      دیجیتال‌سازی بیمارستان

ü      انفورماتیک بهداشت و درمان

ü      سرمایه گذاری بهداشت و درمان

ü      مدیریت بهداشت و درمان

ü      مدیریت امکانات بهداشت و درمان

ü      برنامه ریزی تجهیزات پزشکی

ü      برنامه ریزی و مدیریت کلینیک شخصی

ü      بهداشت و درمان آینده

جهت کسب اطلاعات بیشتر  مترو دبی و  هتل گلدن اسکوار دبی و تور آفری دبی در شهریور ماه با شماره های 02187170 و 02188505454 در تماس باشید.

http://safaredubai.com/

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn