هتل های ساحلی دبی

هتل های ساحلی دبی

شهر مدرن دبی، هتل های باشکوه و ساحلی زیادی دارد، هتل هایی که اقامت در آنها متفاوت و فراموش نشدنی می باشد. هتل های ساحلی چشم اندازی بی نظیر از خلیج فارس که مملوء از آرامش  است را برایتان به ارمغان می آورد. از بهترین این هتل ها میتوان به

هتل وان اند اونلی پالم

هتل های ساحلی دبی

هتل وان اند اونلی یکی از بهترین هتل های ساحلی دبی می باشد. این هتل دارای سه رستوران است  که سرآشپز آن  یک سرآشپز معروف فرانسوی است و غذاهایی فوق العاده می پزد. هتل وان اند اونلی پالم دارای ۹۰ اتاق در دو نوع ویلا و سوئیت است که دور تا دور آن را باغ های سرسبز احاطه کرده اند. نکته قابل توجه درباره ویلاهای این هتل این است که این ویلاها دکوراسیونی شبیه ریادهای مراکش دارند، بنابراین می توانید اقامتی متفاوت را در ویلاهای این هتل تجربه کنید.

هتل فور سیزن

هتل های ساحلی دبی

هتل فور سیزن در ساحل جمیرا واقع شده و در واقع یکی از هیجان انگیزترین کافه های پشت بامی دنیا را دارا می باشد.در اطراف این هتل باغ های رنگارنگ و مناظر طبیعی بسیار تماشایی می باشد و می توانید در ساحل خصوصی تفریحات ساحلی داشته باشید. این هتل دارای ۲۳۷ اتاق بزرگ می باشد که همگی این اتاق ها بالکن دارند و برخی از آن ها رو به ساحل و بعضی رو به آسمان خراش های شهر هستند.

هتل فیر مونت د پالم

هتل های ساحلی دبی

در این هتل دور تا دور استخر را درختان نخل احاطه کرده اند که می توانید در زیر سایه این درختان بنشینید و به چشم انداز های دوردست خیره شوید. هتل ۴ استخر و ساحلی ۸۰۰ متری دارد که در آن می توانید تفریحاتی مثل والیبال، تنیس، قایق سواری و ورزش های آبی را انجام دهید.

http://safaredubai.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn